Projektu darbs Daugmales pamatskolā

Vārda dienu šodien svin: Rauls, Rodrigo

working-together
Par tradīciju ir kļuvis, ka projektu darbs Daugmales pamatskolā tiek cieši saistīts ar Ekoskolas programmas aktivitātēm.

Šajā mācību gadā Daugmales pamatskola Ekoskolu programmā ir izvēlējusies gada tēmu “Pārtika”, vienlaicīgi iesaistoties arī starptautiskā projektā “Ēd atbildīgi”. Projekta mērķis ir palīdzēt ES dalībvalstu jauniešiem un arī pieaugušajiem izprast sakarības starp viņu ēšanas paradumiem un globāliem izaicinājumiem, ar kuriem būs jāsaskaras nākotnes paaudzēm, kā arī praktiski darboties, lai veicinātu ilgtspējīgu dzīvesveidu apkārtējās pasaules kontekstā.

Pārtikas ražošana, izplatīšana un patēriņš ne tikai atstāj milzīgu iespaidu uz mūsu veselību, bet arī ietekmē dabas resursu patēriņu, klimata pārmaiņas, bioloģisko daudzveidību un izmaiņas vidē, tāpēc projektu nedēļas laikā katra klase izvēlējās tēmu, ko pētīt, lai labāk izprastu šīs sakarības.

Mācību gada noslēgumā katra klase prezentēs savu pētījumu, iedvesmojot pārējos aizdomāties un rīkoties.

Ceturtdien, 28.09.2017. tiek dots starts jaunajai sezonai. Vairāk par tēmu izvēlēm un darba organizāciju- direktora rīkojumā.

rīkojums

/Ekoskolas koordinatore Žanete Ceļmalniece/