Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Vietnes apmeklētāju ievērībai! Vietnē ievietotā vizuālā informācija tiek publiskota ar nolūku informēt sabiedrību par notikušo pasākumu norisi. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus. Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Atvērto durvju diena.

Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Rauls, Rodrigo

Tālrunis: +371 67957894

LandingPage2
LandingPage2
Sadarbības un savstarpējas izpratnes stiprināšanas nolūkos Daugmales pamatskolā notiks "Atvērto Durvju diena" un vecāki ir laipni aicināt vērot reālo mācību stundu norisi.

Pasākuma laiks:
17.oktobrī - tikai krievu valodas stundas;
18.oktobrī - jebkura mācību stunda atbilstoši stundu sarakstam
19.oktobrī: tikai mājturības un tehnoloģiju stundas 5.vai 6.klasē.

Pieteikšanās:

Uz stundas vērošanu iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tel. 26498591 darba dienās no pl. 9:00 līdz pl. 16:00, nosaucot klasi un stundu, kuru vēlaties apmeklēt. Vēlams to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits klašu telpās ir ierobežots, tāpēc katru konkrēto mācību stundu (izņemot sporta stundu) var apmeklēt ne vairāk kā 4 vērotāji.

Ierobežojumi: 
Vērotājam klasē jāierodas pirms stundas sākuma un prom var doties pēc mācību stundas beigām. Individuāla saruna ar skolotāju par vērojumiem, neskaidriem jautājumiem ir iespējama tikai tad, ja skolotājam nav nākamās stundas vai arī pēc skolotāja stundām, vienojoties par laiku.

maxresdefault

Seko Facebook