Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Madis, Alberts

Tālrunis: +371 67957894

LandingPage2
LandingPage2
Sadarbības un savstarpējas izpratnes stiprināšanas nolūkos Daugmales pamatskolā notiks "Atvērto Durvju diena" un vecāki ir laipni aicināt vērot reālo mācību stundu norisi.

Pasākuma laiks:
17.oktobrī - tikai krievu valodas stundas;
18.oktobrī - jebkura mācību stunda atbilstoši stundu sarakstam
19.oktobrī: tikai mājturības un tehnoloģiju stundas 5.vai 6.klasē.

Pieteikšanās:

Uz stundas vērošanu iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tel. 26498591 darba dienās no pl. 9:00 līdz pl. 16:00, nosaucot klasi un stundu, kuru vēlaties apmeklēt. Vēlams to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits klašu telpās ir ierobežots, tāpēc katru konkrēto mācību stundu (izņemot sporta stundu) var apmeklēt ne vairāk kā 4 vērotāji.

Ierobežojumi: 
Vērotājam klasē jāierodas pirms stundas sākuma un prom var doties pēc mācību stundas beigām. Individuāla saruna ar skolotāju par vērojumiem, neskaidriem jautājumiem ir iespējama tikai tad, ja skolotājam nav nākamās stundas vai arī pēc skolotāja stundām, vienojoties par laiku.

maxresdefault

Seko Facebook