Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Vietnes apmeklētāju ievērībai! Vietnē ievietotā vizuālā informācija tiek publiskota ar nolūku informēt sabiedrību par notikušo pasākumu norisi. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus. Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

SKOLAS SOMA

Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Tenis, Dravis

Tālrunis: +371 67957894

8ac211be-617f-44ef-8d58-f7c25a0c2452
8ac211be-617f-44ef-8d58-f7c25a0c2452
 

SKOLAS SOMA

Arī mēs, Daugmales pamatskola piedalāmies projektā SKOLAS SOMA. Mūsu ceļojums ar SKOLAS SOMU aizsākās ar atklāšanas pasākumu Arēnā Rīga, uz kuru devās skolēni  kuri paši to vēlējās. Jāatzīst , ka atklāšanas pasākums bija gana vērienīgs. Koncerta programma bija izcila un  krāšņa! Tajā uzstājās izcili mākslinieki – The Ludvig.R. Dūduma, L,Jansone, Edavārdi, Auļi, Līga Gita Zīriņa, Justs un citi. No kokļu skaņām, līdz mūsdienīgam repam. No akrobātikas līdz riteņu frīstailam. Bērni ar sajūsmu, vēroja katru nākošo uznācienu. Pārrunājot ar skolēniem koncertu, skolēni bija sajūsmā un izteica lielu paldies , ka viņi ir bijuši tie laimīgie, kuriem ir bijusi šī iespēja ko tādu vērot klātienē. Līdz koncertam bērni aktīvi iesaistījās dažādās darbnīcās, kā arī vēroja aktivitātes. Ļoti patika filmēties intervijā, Ilūzijas stūrītis, puišu duets – Santehniķi, kur varēja ne tikai klausīties , bet arī paši paspēlēt. Ar lielu interesi skolēni vēroja smilšu kino, un iesaistījās skrečošanā.

Izvērtējot mums piešķirto budžetu 7eiro uz skolēnu, izvēlējāmies skolēniem piedāvāt mācību stundas ārpus skolas.

1.-3.klase devās uz Kinolektoriju, kur varēja vērot gan kā top multfilmas, gan apskatīt populārāko multfilmu lelles . Bildes

4.-6.klase devās uz Cinevillu , kur specefektu šovā katram bija iespēja iejusties epizodes galvenajā lomā un uzzināt, kā top specefekti. Kinopilsēta Cinevilla Studio ir vienīgais brīvdabas filmēšanas laukums Baltijā un lielākais Ziemeļeiropā. Bildes

  1. un 8 klase devās uz zinātkāres centru ZIINO, kur iepazinās ar interaktīvām ekspozīcijām – skaņas ātrumu, berzes pamatprincipiem. Spēlēja spēlēs. Un cēla augstākos torņus no A4 lapām. Bildes

9.klase skolēni devās mācību ekskursijā uz Lielvārdi. Andreja Pumpura muzejā devītie ne tikai ieguva informāciju par rakstnieka personību un eposu “Lāčplēsis”, bet arī paši iejutās Lāčplēša, Laimdotas, Spīdalas un Kangara tēlā, izspēlējot eposa notikumus. Vēlāk interešu izglītības centrā “Lielvārdi” ar elektronikas konstruktoru palīdzību iemācījās saslēgt dažādas elektriskās ķēdes, lai spīdētu spuldzītes, un vēl citas gudrības par elektrību. Devītajiem un man, latviešu valodas skolotājai, Ilzei Jasinskai bija interesanti eksperimentu veidā apgūt elektrības noslēpumus. Bildes

maxresdefault

Seko Facebook