Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Marija, Marika, Marina

Tālrunis: +371 67957894

 dzemerisi  Lai uzsvērtu dažādos veidus, kā mēs ikdienā varam mazināt pasaules “sildīšanu”, šogad 12. februārī skolas Ekopadome aicināja visus iesaistīties “Silto džemperu dienā.” Skolas kolektīvs tika aicināts šajā dienā saģērbties siltāk un nedaudz tika samazināta gaisa temperatūra skolas telpās. Vecāko klašu Ekopadomes pārstāvji 1., 2., 3. klases skolēniem vadīja nodarbības par klimata pārmaiņām, aicinot katram pašam arī padomāt par saviem ikdienas paradumiem un kā tie ietekmē klimata

pārmaiņas. Šajā dienā, Erasmus+  projekta ietvaros, skolā viesojās skolēni no Ungārijas un Vācijas un viņu skolotāji. Projekta dalībnieki tika iepazīstināti ar “Silto džemperu dienas” aktualitātēm. Viņi noskatījās National geographic filmu ,,Before the flood ,, par klimata pārmaiņām ar Leonardo de Caprio.

 

ozio_gallery_nano

maxresdefault

Seko Facebook


P-d.png

789px Work life balance rat race