Vārda dienu šodien svin: Sibilla, Teika, Lita

Vakar, 18.04.2019.  notika noslēguma pasākums 8 mēnešus ilgajam projektam "Debašu līderu skola". Lai gan tradicionāli tajā piedalās vidusskolas posma audzēkņi, šogad mūsu 8.klases skolnieces - Daniela un Sanija - arī izcīnīja iespēju piedalīties. Šo 8 mēnešu laikā meitenes ir apguvušas debatēšanas pamatus: argumentāciju, kritisko domāšanu, oponenta viedoļa atspēkošanu, pilnveidojušas savas uzstāšanās prasmes, kā arī no 'top līmeņa lektoriem' ir apguvušas pamatzināšanas politikā, medijpratībā un ekonomikā.

Nu, jā, un, protams pilnveidoja savas angļu valodas zināšanas, kas bija projekta darba valoda. Šajā 'trakajāpiedzīvojumā' lecām, neticot, ka mēs piedalīsimies, cīnījāmies ar milzu (!!!) bailēs, kad pirmajā debašu turnīrā Igaunijā, mūsu pirmais pretnieks bija viens no Igaunijas debatētājiem.

Mēs izveidojām debašu klubu arī mūsu skolā un ceram, ka tas darbosies arī nākamajā gadā, jo debates jaunā mācību satura kontekstā, kas tiks ieviests jau 2020.gadā, ir viena no mācību formām, ko lieliski var izmantot. Ar saulaniem sveicieniem, Anita Muižniece

789px Work life balance rat race