Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Agne, Agnese, Agnija

Tālrunis: +371 67957894

 

Erasmus+ projekta* ietvaros no 30.septembra līdz 4. oktobrim skolā viesojās trīs skolotāji no Spānijas. Viņi bija izteikuši vēlēšanos iepazīties ar Ekoskolas programmu Latvijā un šīs programmas darbības principiem Daugmales pamatskolā.

Skolotāji tika iepazīstināti ar izglītības sistēmu Latvijā, ar Daugmales pamatskolu.

Par Ekoskolas programmu pastāstīja Ekopadomes pārstāves Paula Meijere un Daniela Auguste Krūmiņliepa. Ar pasākumiem, kurus veido ekopadome, iepazīstināja ekoskolas koordinatore skolotāja Žanete Ceļmalniece.

Viesi vēroja mācību stundas, kurās tika integrēta ekoskolas programma. Mājturības stundā no sveču atlikumiem veidoja jaunas un skaistas sveces. Arī viesi piedalījās sveču veidošanā. Vērotajā fizikas stundā, skolēni diskutēja par enerģijas patēriņu un taupīšanu. Vēl viņi vēroja mūzikas un matemātikas mācību stundas.

Skolēni viesus iepazīstināja ar skolas muzeju. Gidi ekskursiju vadīja angļu valodā.

Spāņu viesi piedalījās skolas rīkotajās Miķeļdienas aktivitātēs un apskatīja Miķeļdienas gadatirgu.

 Skolotāji kopā ar 8. un 9. klases skolēniem devās mācību ekskursijā uz SIA GETLIŅI EKO. Ekskursija notika angļu valodā.

* KA101 Strategic partnership project 2018-1-EL01-KA101-049733  “MIRANDO A EUROPA 2.1”

 

maxresdefault

Seko Facebook


P-d.png