Skolēnu padome

Mēs, skolēnu pašpārvalde, esam skolas skolēni no 6.-9.klasei, kuri vēlas uzlabot skolas dzīvi, sniedz dažādus ieteikumus, reizēm rīko pasākumus un reizēm palīdz pasākumu organizēšanā. Mēs gribam, lai mūsu skola ir pati labākā, tāpēc, ja tev ir kāda brīnišķīga ideja, kā mūsu skolas dzīvi padarīt labāku un interesantāku, droši sazinies ar kādu no mums vai atstāj savu ieteikumu ierosinājumu kastītē skolas vestibilā. Kopā mēs varam!

Padomes vadītāja - Samanta Auguceviča

Padomes vadītājas vietniece - Anna Silvija Diša.

Pārējie dalībnieki:

9.klase - Agnese Mamonova, Krista Elīna Ozola;

8.klase - Atberts Vareiko, Rainers Stauro, Evelīna Auguceviča, Jēkabs Kunstmanis, Lūcija Beitāne, Gunārs Ulpe;

7.klase - Daniela Auguste Krūmiņliepa, Paula Žanete Meijere;

6.klase - Ketija Briede, Alīna Davidenko.

Skolēnu pašpārvaldes konsultante: Anita Muižniece

Tiekamies trešdienās svešvalodu kabinetā no plkst. 14:30 - 15:10.