Daugmales pamatskola


No 6.05.-10.05. Daugmales skolēni Klāvs Freimanis, Ivo Nullītis, Renārs Alainis, Ralfs Maļkevičs un pedagogi  Ilze Aleksūne, Ilze Jasinska devās uz Polijas pilsētu Lodza, lai piedalītos Erasmus+ projektā “Active Lessons and Gamification for Better Social Inclusion” Projektā piedalījās arī skolēni  no Polijas, Spānijas un Turcijas.

Projekta ietvaros, skolēni apmeklēja mācību stundas, kuras notika International Primary School of Innovative Education- privātā skola. Šī skola ir īpaša ar to, ka šeit mācās dažādu tautību skolēni. Privātā skola, kurā mācās nedaudz pāri simts skolēnu.  Skolā ir dāžādu tautību skolēnu, taču visi skolēni ir veiksmīgi apguvuši poļu valodu, jo mācību stundas ir poļu valodā. Skolā strādā pedagogs no Amerikas. Viņš pasniedz angļu valodu, kā arī ir viens no favorīt skolotājiem skolā. Pēc projekta arī mūsu skolēni šo pedagogu novērtēja visaugstāk.

Skolēniem visas nedēļas garumā bija jāapmekē mācību stundas- matemātika, angļu valoda, mājturības un tehnoloģijas, vēsture.mūzika. Katrā mācību stundā bija kāds īpašs uzdevums skolēnu saliedēšanai, Skolēniem darbs bija grupās, kurās bija dažādu valstu bērni. Līdz ar to bija iespēja iepazīt vienam otru, uzlabot savas angļu valodas zināšanas un mācīties nebaidīties kontaktēties ar sev nezināmiem bērniem.

Projekta ietvaros bija iespēja apmeklēt vēstures centru, multiplikācijas muzeju, kā arī vienu dienu pavadījām Polijas galvaspilsētā Varšava.

Tā kā Polija bija projekta noslēdzošā valsts, tad pēdējā dienā visiem mums bija iespēja apmeklēt fantastisku pasākumu, kuru bija sagatavojuši  International Primary School of Innovative Education skolas skolēni. Skolēni gan dejoja, gan dziedāja, gan spēlēja teātri, Savukārt, mūsu uzdevums bija iemācīt kādu deju vai dziesmu pārējiem projekta dalībniekiem. Daugmales pamatskolas skolēni iemācīja rotaļdeju Tūgadi, tāgadiņ. Jāatdzīst, ka šī deja izpelnījās vislielākās ovācijas.

 

maxresdefault

Seko Facebook


P-d.png