Daugmales pamatskola

Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Tālrunis: +371 67957894

Skolēnu brīvlaikā no 18.oktobra līdz 22.oktobrim Daugmales pamatskolas skolotājas Žanete Ceļmalniece un Kristīne Auguceviča Erasmus+ finansētā projekta ietvaros piedalījās skolu izglītības darbinieku mobilitātē Grieķijā  Ftiotidas reģionā.

Skolotājas viesojās Lamijas 4. un 9. pamatskolā, kā arī Gorgopotamos 1. pamatskolā. Šajās skolās skolotājas vēroja mācību stundas un piedalīties ārpusskolas aktivitātēs.

Īpašu interesi raisīja teātra mākslas mācību priekšmeta nodarbības grieķu skolās, jo Latvijas skolu programmā teātra māksla ir jaunums. Grieķijā teātra māksla tiek apgūta četrus gadus sākumskolas posmā,  laikā, kad skolēni ir daudz drošāki un gatavi pieņemt visu jauno. Vērotajās nodarbībās skolēni bija radoši, sirsnīgi un draudzīgi, demonstrēja ļoti labas angļu valodas zināšanas. Grieķu skolotāji mācību stundas vadīja atraktīvi un saistoši.

Cita starpā skolotājas interesējās arī par grieķu partneru dalību citos projektos, kuru pieredzi varētu pārņemt. Tā Lamijas pamatskola piedalās projektā ”Technology unlocks the doors of Education”, kura ietvaros skola ir saņēmusi planšetes, kuras skolēni aktīvi izmanto projekta un citās mācību aktivitātēs.

21.10.21., mūsu skolotājas tikās ar  Ftiotidas pamatizglītības direktori Panagiota Houliāra. Tika pārrunāti izglītības jautājumi, abu izglītības sistēmu līdzības un atšķirības un kā pilnvērtīgi izmantot iespējas, ko Erasmus+ piedāvā skolēniem un skolotājiem.

Brīvajā laikā skolotājām bija iespēja apmeklēt pilsētas aizbildņa svinības, kā arī  iepazīties ar Lamijas apkārtni un vēsturi.

Ir gūti jauni iespaidi, zināšanas un kontakti, ir radušās idejas jauniem projektiem. Bildes šeit!

Paldies Erasmus+ programmai! Paldies Katerinai Kark par sagatavoto programmu!

maxresdefault

Seko Facebook


Uzdevumi hrizontal