Pieejamības rīks

Daugmales pamatskola

 00212  Daugmales mazpulka “Dzirkstelīte” mazpulcēni katru gadu izstrādā dažādus projektus, tai skaitā arī biznesa projektu. Sadarbojoties ar zemnieku
saimniecību “Ezerkauliņi”, šogad mazpulcēni audzēja pastinakus, kas jau oktobra beigās ceļos uz lielveikalu tīklu “Maxima”.
Oktobra otrajā pusē norisinājās mazpulku rudens skate Eiropas Jaunatnes gada ietvaros sadarbībā ar Latvijas jaunatnes padomi, kurā mazpulcēni dalījās pieredzē,
kā viņiem veicies ar pastinaku audzēšanu un ne tikai, pavisam kopā prezentējot 25 izstrādātus projektus.
Klāt ir rudens un ražas novākšanas laiks! 25.oktobrī, Jēkabpilī notiks Latvijas mazpulcēnu rudens Projektu forums, kurā mazpulcēni iepazīstinās ar savu veikumu šajā gadā. Projektu foruma ietvaros notika mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš un mazpulcēnu paveikto projektu prezentācijas.
Latvijas mazpulcēn rudens Projektu forumā piedalījās un prezentēja savus projektus mazpulcēni no Daugmales mazpulka “Dzirkstelīte”:
Rebeka Bērziņa - Projekts “Trīsmāsu dobe”
Renāte Davidenko - Projekts “Trīsmāsu dobe”
Ance Norbute - Izpētes projekts "Šodien Laukos"
Līva Liepa - Pastinaki Pētījuma projekts
Odrija Geka - Pastinaki - biznesa projekts
Emīls Majors – Projekts Pastinaki
Robins Elmeris - Projekts Pastinaki

Lāsma Majore, Gabriela Einika – Mazpulcēnu tirgus

Tika godināta Alīnas un Renātes Davidenko vecmāmiņa Valentīna Davidenko par nesavtīgu atbalstu Daugmales mazpulkam "Dzirkstelīte".


Jaunumi

a
a
 02.09.2018.Daugmales mazpulcēni un vadītājas piedalījās  Kārļa Ulmaņa atcere pasākumā  viņa dzimtajās mājās "Pikšas", Bērzes pagastā, Dobeles novadā. Kopā ar visiem Latvijas mazpulcēniem veidojām ziedu klājumu, kas veltīts Latvijas simtgadei.

b
b
 Mūsu sīpolu audzētāji brāļi Lūši un Markuss Geks piedalījās mazpulcēnu tirdziņā. Visi sīpoli pārdoti un nauda kabatā!

Mazpulcēni audzē šalotes sīpolus.

sīpolo
sīpolo
 8.novembrī mūsu mazpulcēni Vendija Volosovska, Alīna Davidenko, Esmeralda Barone, Oto Lūsis, Raivo Lūsis, Rodrigo Lūsis, Markuss Geks  piedalījās   izaudzēto Šalotes sīpolu ražas piegādes pasākumā  „Maxima Latvija”   veikalā tirdzniecības centrā „Domina Shopping”.

Pēc pasākuma mums bija iespēja apgūt boulinga prasmes boulinga sporta centrā “ Mēness”.

Pasākums «Latvijas karavīrs laikmetu griežos» Jaunjelgavā.

xf
xf
Daugmales mazpulka „Dzirkstelīte”mazpulcēni Samanta Auguceviča, Agnese Mamonova, Oto, Raivo, Rodrigo Lūši, Markuss Geks 2.un 3.novembrī Jaunjelgavā piedalījās pasākumā «Latvijas karavīrs laikmetu griežos»  kopā ar jauniešiem no Latvijas jaunatnes organizācijām: Jaunsardze, biedrība «Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija», Sēlijas novada skolu jaunieši.

2.novembrī mēs tikāmies sadraudzības pasākumā Jaunjelgavas vidusskolā, kur prezentējām savu organizāciju un izveidojām komandas orientēšanās sacensībām.

3.novembrī no rīta notika orientēšanās sacensības ar kontrolpunktiem Jaunjelgavas centra kultūrvēsturiskajās un nozīmīgākajās vietās.

Šajās sacensībās Rodrigo un Raivo Lūšu komanda ieguva 3.vietu.

Pēc sacensībām  Vecpilsētas parkā bija apskatāma Nacionālo bruņoto spēku ieroču un ekipējuma izstāde, savukārt NBS Štāba bataljona Godasardzes rotas karavīri demonstrēja defilē programmu.

Jaunjelgavas kultūras namā notika svinīgais pasākums, kura ietvaros norisinājās diskusijas ar biedrības «Latvijas ģenerāļu klubs» pārstāvjiem, sarunas ar karavīriem par viņu ikdienu starptautiskajās operācijās.  Pasākumu kultūras namā noslēdza Jaunjelgavas novada bērnu un jauniešu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu svētku koncerts «Būt laimīgam Sēlijā…».

Šis skaistais pasākums noslēdzās ar svinīgu lāpu gājienu uz Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem izveidoto piemiņas vietu Daugavas malā, kur tika atklāta Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem veltītā piemiņas stēla.  Pēc tam «Latvijas ģenerāļu kluba» pārstāvji kopā ar Jaunjelgavas novada domes vadību, skolu jaunatni un jaunatnes organizācijām iestādīja piemiņas kokus.

xf
w
r
fs
d
a
 • xf
 • w
 • r
 • fs
 • d
 • a
 • Latvijas Mazpulku nometne „Visu daru es ar prieku!” Jaunpilī 17.-21.07.2017.

  kjhlifuxd
  kjhlifuxd
   

  fyjsztesu
  fyjsztesu

  Mazpulka prezentēšana   Sējeja balvas pretendenu izvērtēšanas komisijai 04.08.2017.

   

  jgctrs54
  jgctrs54
   

  nvys
  nvys

  Kārļa Ulmaņa 140.gadadienai veltīts pasaākums Pikšās 03.09.2017.

  ljgcurtysa7
  ljgcurtysa7
   

  jkgcjyrsu
  jkgcjyrsu

  Mazpulku projektu forums Salaspilī, 07.10.2017.

   

  ljgckytdsuew
  ljgckytdsuew

  Savu projektu prezentē Līva Liepa.

  mbhfxjtrasw
  mbhfxjtrasw

  Apbalvoto vidū mūzu mazpulka atbalstītāja Rodrigo, Raivo un Oto mamma Rita Lūse.

  Gada balvas”Sējējs 2017” laureātu godināšanas pasākums Ziemeļblāzmā 13.10.2017.

   

  jlgciytdsie
  jlgciytdsie

  Ieguvām mazo Sējēju  nominācijā „Rītdienas Sējējs – mazpulks”.

  2009.gads visiem Latvijas mazpulcēniem bija kartupeļu gads.

  >>> Daugmales mazpulka kartupeļu nedēļa “Audzēsim kartupeļus savā zemē” <<<

  maxresdefault

  Seko Facebook


  Uzdevumi hrizontal