Vārda dienu šodien svin: Rita, Olita, Vita

Dabaszinību, bioloģijas un ķīmijas skolotāju
uz noteiktu laiku no 2021.gada 4.janvāra līdz 2022.gada 15.jūnijam

• Dabaszinības- 4., 5. un 6.klasē – 6 kontaktstundas
  • Bioloģija- 7., 8. un 9.klasē- 6 kontaktstundas
  • Ķīmija- 8. un 9.klasē- 4 kontaktstundas

Kopējais apmaksāto stundu skaits- 21

Iespējami dažādi individuālie risinājumi vienojoties par darba laiku u.c. jautājumiem.
Iesniegumu un CV sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

atbilstoša izglītība.

Par skolu vairāk uzzināt www.daugmalespamatskola.lv vai zvanot 67957401
26450969

9. septembrī mūsu skolas 7.- 9. klašu skolēni devās ekskursijā uz Turaidas muzejrezervātu, kur piedalījās orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”. Šī spēle veidota kā aktīvs un aizraujošs muzejrezervāta apmeklējums. Spēles uzdevums bija atrast kartē norādītus Turaidas muzejrezervāta objektus un atsevišķus priekšmetus.

Spēle bija savādāks veids kā iepazīt Latvijas vēsturi. Noslēgumā tika apbalvoti visi. Skolēniem bija arī iespēja iepazīties ar saldējuma ražošanu Siguldā. Viņi uzzināja saldējuma rašanās vēsturi un to kā saldējumu ražo šobrīd. Bildes šeit!

Paldies projektam “Latvijas skolas soma” par šo iespēju.

• Speciālo skolotāju

Pretendentiem nepieciešama MK  noteikumiem  Nr.569  “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” atbilstoša izglītība.

Par skolu vairāk uzzināt www.daugmalespamatskola.lv vai zvanot 67957401

26450969

Par 1.septembra pasākumu.

Skolēnu autobuss pl.8:05 no Ķekavas mikroautobusu galapunkta pa pagājušā gada maršrutu uz Daugmales pamatskolu.

Pl. 9:00 Zinību dienas svinīgais pasākums pie Daugmales pamatskolas.

Dalībnieku izvietojums:

• Skolēni pa klasēm kompakti kopā, norādītajās vietās, starp klasēm 2 m distance.
  • Pirmklasnieki kopā ar vecākiem.
  • Pārējo skolēnu vecāki visapkārt, ievērojot drošas distancēšanās nosacījumus.

Norise:

Pl. 9:00 Svētku uzruna, sveicieni.

Ap pl. 9:30 pēc Zinību dienas svinīgā pasākuma skolēni bez vecākiem dodas uz klases stundu, vecāki (viens pieaugušais no ģimenes) tiek aicināti uz informatīvu sanāksmi DMC zālē.

Pēc sapulces, ap pl.10:30 skolas pagalmā vecāki var tikties ar klašu audzinātājām.

Skolēnu autobuss no skolas pl.11:00

Par mācību procesa organizāciju no 2.septembra (plāns un nosacījumi var mainīties atkarībā no valdības pieņemtajiem lēmumiem, gūtās pieredzes un šodien nezināmiem blakus apstākļiem).

Mācības klātienē visām klasēm.

Klašu sistēma- katra klase savā telpā, skolotāji dodas pie skolēniem, izņemot sekojošus mācību priekšmetus: sports, mūzika, mājturība un tehnoloģijas (dizains un tehnoloģijas), bioloģija, fizika, ķīmija.

Stundu sākums katrai klašu grupai (1.-3.; 4.-6.; 7.-9.) savā laikā (ar 10 minūšu nobīdi) sākot no pl.8:00.

Ierodoties skolā skolēni dodas uz savu klases telpu un tur arī uzturas līdz mācību stundu sākumam.

Stundu sākuma un beigu zvani nebūs, stundu un starpbrīžu laikus kontrolē pedagogi, skolēni un darbinieki atbilstoši savai klašu grupai.

Starpbrīžos, ja laika apstākļi atļaus- visi uzturas ārā, skolas pagalmā.

Pusdienu starpbrīži pa klašu grupām- vienlaicīgi ēdnīcā 3 klases. Uz un no ēdnīcas pārvietošanās organizēti, ievērojot kārtību.

Izmaiņu mērķis- samazināt drūzmēšanos, plūsmu krustošanos un pārklāšanos.

Galvenie akcenti- fiziskās pašsajūtas kontrole (ļoti nozīmīga loma vecākiem), roku un respiratorā higiēna, virsmu tīrīšana un dezinfekcija.

Klašu vecāku lietišķās sapulces notiks septembra mēnesi saziņā ar klases audzinātāju.

Aicinājums vecākiem.

Ikdienā atbildīgi un kritiski vērtēt bērna veselības stāvokli, ja bērnam ir paaugstināta ķermeņa temperatūra - nelaist uz skolu, noteikti vērsties pie ģimenes ārsta.

Izvērtēt, vai ir nepieciešams izmantot skolēnu autobusu nokļūšanai uz skolu.

Izvērtēt, vai bērnam ir nepieciešams uzturēties pagarinātajā grupā.

Par mūsu katra veselību atbildīgi esam visi kopā!

Uzdevumi hrizontal